Nieruchomości z regionu

Zgłoś nieruchomości Poszukamy nieruchomości

O firmie

Biuro Nieruchomości Stachurski istnieje na krakowskim rynku nieruchomości od 2000 r. Zostało założone przez Kazimierza Stachurskiego - pośrednika w obrocie nieruchomościami, posiadającego licencję nr 3932, członka Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wszystkie transakcje, które realizuje nasza agencja, są objęte ubezpieczeniem OC. Celem firmy jest skuteczne zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych Naszych Klientów. Pośredniczymy w kupnie i sprzedaży oraz w wynajmie i najmie mieszkań, domów, kamienic, obiektów komercyjnych i zabytkowych, działek budowlanych i przemysłowych.

Nasza firma przyjęła podpisaną przez Zarząd Polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami Kartę Praw Klienta nasi pośrednicy dokładają wszelkich starań by dokładnie poznać potrzeby i cele działania swoich Klientów, realnie oceniają możliwość realizacji kontraktu, zapewniają profesjonalny marketing, korzystają z systemów wymiany ofert pomiędzy pośrednikami oraz stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Posiadają wiedzę, techniki i profesjonalne narzędzia ułatwiające im sprawne i korzystne dla Klienta przeprowadzenie transakcji.

Wiedza i nabyte doświadczenie, pozwalają nam zaoferować pełen asortyment usług w zakresie pośrednictwa i doradztwa. Zapewniamy Naszym Klientom pomoc i opiekę od początku do końca transakcji. Oferujemy pełną obsługą prawną, notarialną oraz pomoc w wyborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Oferujemy

Pośredniczymy w kupnie i sprzedaży oraz w wynajmie i najmie mieszkań, domów, kamienic, obiektów komercyjnych i zabytkowych, działek budowlanych i przemysłowych. Bogata oferta własna oraz firm z nami współpracujących pozwala na realizację każdego zlecenia. Przyjmujemy oferty kupna, sprzedaży, wynajmu obiektów również na adres: biuro@stachurski.eu

Numer licencji zawodowej: 3932